Generelle henvendelser og kundeservice:

Spørgsmål eller feedback? Vores dedikerede kundeservice er tilgængelig mandag til torsdag: kl. 10.00-15.30 (CET) og fredag: kl. 10.00-13.30 (CET).

Send en e-mail til info@springcopenhagen.com eller ring til os på: +45 3168 5854

Webshop
For spørgsmål eller feedback vedrørende køb i vores butik? Kontakt webshop-teamet mandag til torsdag: kl. 10.00-15.30 (CET) og fredag: kl. 10.00-13.30 (CET).

Send en e-mail til shop@springcopenhagen.com eller ring til os på +45 3168 5854

Salg, internationale henvendelser og partnerskaber 
Peter Sørensen: ps@springcopenhagen.com, +45 4053 7021
Søren Murmann Gotfredsen: smg@springcopenhagen.com, +45 3170 7143
Rie Müller: rm@springcopenhagen.com, +45 3168 5854

International
USA: USA@springcopenhagen.com
Japan: Japan@springcopenhagen.com
Norway: Norway@springcopenhagen.com
Germany: Germany@springcopenhagen.com
China: China@springcopenhagen.com
UK: UK@springcopenhagen.com
Korea: Korea@springcopenhagen.com
France: France@springcopenhagen.com
Sweden: Sweden@springcopenhagen.com
Benelux: Benelux@springcopenhagen.com
Iceland: Iceland@springcopenhagen.com

Presse og marketing team
Claus Nielsen: cn@springcopenhagen.com, +45 3115 4037
Christian Klauber: ckl@springcopenhagen.com, +45 3168 5854

Design og sourcing team
Vores dør er altid åben for ideer, gode historier og originalitet. Kontakt:
Claus Nielsen: cn@springcopenhagen.com, +45 3115 4037
Kenn Vendelbo Hansen: kvh@springcopenhagen.com, +45 3161 9889

Økonomi 
Send en e-mail til finance@springcopenhagen.com eller ring til os på: +45 3168 5854

Spring Copenhagen ApS - Sandvejen 26 - 4000 Roskilde   Denmark - Vat. no.: 37156736